Wizyta u dietetyka
bez wychodzenia z domu

Możliwy jest przyjazd dietetyka do Państwa na pierwszą wizytę na terenie aglomeracji miasta Poznania. Dzięki temu nie muszą się Państwo ruszać się z domu i potrzebują mniej czasu na wizytę. Jest to idealne rozwiązanie dla matek z małymi dziećmi, chorych i osób z ograniczonym czasem.

Cena pojednyńczej wizyty wynosi 100 złotych i jest do zapłacania gotówką podczas wizyty. W obrębie miasta Poznania dojazd w cenie wizyty. Poza granicami doliczamy koszty dojazdu.

Ugotuj z dietetykiem

Oferujemy Państwu wspólne gotowanie – wspólnie kupujemy składniki i razem u Państwa wykonujemy zdrową potrawę. Możemy ugotować np. pyszny makaron z owocami morza, wykwintną kolorową sałatkę, pachnącego dorsza po włosku lub smaczne szaszłyki warzywne z faszerowaną piersią z kurczaka.

Zakupy z dietetykiem

Zapraszamy do wyjścia na wspólne zakupy. Wspólnie oceniamy Państwa koszyk z zakupami, zalecamy produkty alternatywne. Podczas zakupów można skorzystać z wiedzy dietetyka, daje możliwość nowego spojrzenia na dotychczasową dietę. Wspólnie oceniamy niektóre produkty i staramy się znaleźć jak najlepsze.