Wizyta w poradni dietetycznej

Zapraszamy Państwa do wizyty w naszej poradni dietetycznej w Poznaniu, gdzie będziemy mogli udzielić profesjonalnej porady żywieniowej na temat osiągnięcia i  utrzymania prawidłowej masy ciała.  Nasz dietetyk pomaga osobom z nadwagą, którzy chcą się odchudzić, osobom chudym, którzy chcą przytyć i innym, którzy mają problemy związane z odżywianiem.

Naszą pomoc opieramy na indywidualnym podejściu do każdej osoby. Wszystkie nasze diety, czy to przy odchudzaniu czy przy przybieraniu na wadze, są dopasowane do osoby, dla której są przeznaczone. Dzięki temu każda osoba może osiągnąć swój wymarzony cel. Dobra dieta wykonana jest w oparciu o wykonane pomiary (masa ciała, wzrost, wiek), wywiad 24-godzinny i analizę składu ciała.

Szczupłe ciało
Rower
Bieganie
Siłownia
Yin Yang
Jabłko
Tenis
Piłka nożna

Diety zgodne ze stylem życia


Rezultatem pracy z dobrym dietetykiem jest dieta rozpisana na posiłki z uwzględnieniem upodobań kulinarnych i stylu życia klienta. Niezwykle ważne są również przyzwyczajenia i charakter wykonywanej pracy.

Skuteczna dieta opiera się o dobór odpowiednich składników, a nie preparaty farmakologiczne lub specjalną żywność. Dietetyk jest do dyspozycji w każdym momencie diety, tak więc żadne pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. Jeśli konieczna będzie modyfikacja zaproponowanych jadłospisów zrobimy ją w ramach tej samej opłaty. Opieka dietetyka uwzględniona jest w czasie trwania całej diety jak również po zakończonej terapii.

Umów się telefonicznie


Na pierwszą wizytę  z dietetykiem w poradni należy się umówić telefonicznie. Szanując Państwa czas, umawiamy się na konkretny dzień i godzinę, tak by nie musieli Państwo czekać. Warto przeczytać co będzie pomocne na pierwszej wizycie.
Jeśli nie chcesz kompleksowego programu żywieniowego – diety, a jedynie porady żywieniowej to również zapraszamy do nas.

Możesz skorzystać tylko z analizy składu ciała. Pomożemy Ci zdiagnozować obecne błędy żywieniowe. To jak nasza współpraca jest bardzo indywidualne i zależy od wspólnych ustaleń. Zadzwoń na 698 648 391 lub napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego.

Pierwsza wizytaFormularz

W trakcie pierwszej wizyty chcemy dowiedzieć się o Tobie jak najwięcej. Potrzebne są nam informacje odnośnie Twojego stylu życia, aktywności fizycznej oraz upodobań kulinarnych, które będą pomocne do ułożenia indywidualnego planu żywienia. Dzięki temu dietetyk skomponuję dobrą dietę w pełni dostosowaną do Ciebie, która pozwoli osiągnąć wymarzony cel.

Dieta musi być dopasowana do trybu życia, dlatego ważne jest żebyśmy poznali z kim współpracjemy.

Zastanów się nad kilkoma kwestiamiSerce

Pierwsze spotkanie z dietetykiem to analiza składu ciała wykonywana przy pomocy profesjonalnego analizatora. Podstawą jest jednak szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny, dlatego przed pierwszą wizytą wskazane byłoby abyś zastanowił/a się:

• Jak wyglądają Twoje posiłki w ciągu tygodnia?
• Czy Twój sposób żywienia jest inny w weekend niż w inne dni?
• Czy występują u Ciebie jakiekolwiek dolegliwości zdrowotne?
• Czy przyjmujesz leki? Jakie, w jakich dawkach?
• Co i w jakich ilościach pijesz w ciągu dnia?
• Jak oceniasz swoją aktywność fizyczną?
• Czy w przeszłości stosowałeś/aś diety? Jakie? Jak długo?

Wyniki badańBadania

Na pierwszej wizycie będą nam pomocne wyniki badania krwi, moczu lub inne związane z aktualnym stanem zdrowia jeśli takie w ostatnim czasie wykonywałeś/łaś. Zabierz je ze sobą. Jeśli jednak nie posiadasz aktualnych wyników – nie martw się! Gdy potrzebne będzie ich wykonanie, ustalimy to w czasie wizyty.